Voting
Як Вам новий сайт?
Total 458 common:people_all_forms
Новини

ChatGPT зруйнує чи відновить стосунки між лікарем і пацієнтом?
Tue, 09 May 2023 06:41:34
«Падаючі зірки» очікуються сьогодні ввечері, коли Земля зіткнеться із залишками комети Галлея 3313 років тому
Fri, 05 May 2023 11:41:07
Трейлер «Дюни: Частина 2» обіцяє фільм, навіть кращий за книгу
Thu, 04 May 2023 10:21:34
Чи є ШІ кнопкою стирання історії?
Thu, 04 May 2023 10:14:56
Економісти кажуть, що зростання імміграції зменшить інфляцію
Thu, 04 May 2023 10:02:54

Найменшим читачам

Date: 22 жовтня 2020 о 09:10, Refreshed 27 жовтня 2020 о 12:23

Бібліотека найменшим читачам

 Аудіо казки.
На цій сторінці ви можете послухати різні аудіо казки українською мовою з музичним супроводом. Казки розповідають професійні актори.

Казки для дітей.
Усі дітки люблять слухати казки перед сном або у вільний час. А от коли ще можна не тільки послухати але й подивитися цікаву ілюстровану історію, то це просто чудово. Разом із персонажами…
http://www.kazka.in.ua/ Народні українські казки
abetka.ukrlife.org – Весела абетка. Абетки, казки, читанки, усмішки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки, ігри для малят.
levko.info – Дитячий сайт ЛевкоІгротека (ігри зі словами, відмінності, дитячі фокуси, лабіринти, рухливі ігри та конкурси), Батькам (безпека дитини, винахідливі батьки, виховання, психологія, здоров’я дитини, дитяча мода), Віршики (віршики, гуморески, лічилки), Весела школа (англійська мова, географія, математика, мистецтво, природознавство, рідна мова, загальний розвиток), Власноруч (подарунки, рецепти для дітей, саморобки, стінгазети), Все для свята (весняні, зимові, літні, осінні), Казки (казки народів світу, казки українських авторів, українські народні казки), Online ігри (герої мультфільмів, гонки, логічні та розвиваючі, одягалки, розмальовки, спортивні, стрілялки), Розмальовки.
pustunchik.ua/ua - Дитячий сайт «Пустунчик» – сайт для дітей, на якому є логічні ігри для дітей, розмальовки та пазли онлайн, дитячий чат і багато іншого.
www.eco-live.com.ua – Екологія життя. На сторінках даного сайту Ви зможете знайти багато цікавої інформації навчального, і не тільки, характеру. Освітня інформація, яка представлена на сайті, зібрана з усіх розділів екології та охорони навколишнього середовища.

zagadki.org.ua - Загадки для кмітливих. Сайт для тих, хто захоплюється загадками. Загадки, ребуси, зображення, ігри.
www.zaspivaj.com – Заспівай! Музичний дитячий портал. Музика та пісні для дітей і всієї родини. Колискові Жартівливі Сімейні Народні Шкільні Казкові Батьківщина Фізкульт-ура Весна Літо Осінь Зима Новий рік 8 березня День Народження Інші свята Релігійні Для немовлят Іноземні Різні пісні Музичні ігри Танці Навчання Музичні програми.
deti.e-papa.com.ua/kazky - Казки для дітей
multfilmy-dlya-ditey.org.ua - Мультфільми для дітей
petryk.com.ua – Петрик – для батьків та дітей. Вірші, казки, оповідання, прислів’я та приказки, скоромовки, веснянки та гаївки, різдвяні та новорічні звичаї, загадки, ігри, лічилки, дитяча творчість.
rozmalovky.com.ua – Розмальовки - дитячий сайт з on-line розмальовками.
www.samouchka.com.ua – Самоучка. Сайт присвячений інтерактивним флеш-іграм. Математика, письмо,читання, математика Петерсон.
www.ukr-tur.narod.ru– Світ географії та туризму. Земля, космос, материки і океани, мандрівники, географи, чудеса світу, карти, туризм, рекреація, незвідане, країни світу.
sonyashnik.com – Соняшник. Головоломки (класичні кросворди, японські кросворди, судоку, судоку-арт, судоку-смайл ), мультики, розмальовки, флеш-розмальовки, комікси, анімашки, аудіо казки, вірші, казочки, загадки, лічилки, веселі історії.
children.kmu.gov.ua – Урядовий сайт для юних громадян. Про владу (президент, судова, законодавча, виконавча гілки влади), Мій уряд (Кабінет Міністрів України, Формування уряду), Історія державної влади (історичні періоди, видатні особи), Екскурсія Будинком Уряду, Моя Україна (Карта України, з інформацією про кожну область), Школа громадянської освіти (конспекти уроків), Ігри та конкурси.
cikavosti.com - Цікавості. Пізнавальний інтернет-журнал. Цікаві, пізнавальні та повчальні факти, новини та статті з усього світу. Людина, природа, технології, всесвіт – це неповний перелік новин у текстовому, фото- та відеоформатах. Статті про красу природи, загадку людини, історичні замальовки, проблеми сучасності – екологія, здоров’я,технології.


ТОП 10 сайтів для дітей українською мовою

http://chytanka.com.ua/ веб-проект "Читанка" - це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.

http://www.levko.info - дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята.

http://abetka.ukrlife.org/ - абетки, казки, читаки, скоромовки, загадки, прислів`я.

http://www.clarastudio.tv/ - це веб-сторінка, на якій зібрані проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio – добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою !

http://sonyashnik.com/ - розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://natalyagurkina.ucoz.ua/ Наталя Гуркіна – казки, загадки, вірші для дітей.

http://kazkar.info/ - зібрані найкращі казки з усього світу : англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки. Не забули ми й про казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін та Леся Українка.


 

Виховуючи дітей, нинішні батьки виховують майбутню історію нашої країни, а значить і історію світу

Comments:
Only authorized users can leave comments.