Правила для здобувачів освіти під час дистанційного навчання

Дата: 5 квітня 2021 о 09:13, Оновлено 5 квітня 2021 о 09:34

Правила для здобувачів освіти під час дистанційного навчання

1. Підготуйтеся до освітнього процесу: застеліть постіль, умийтеся, поснідайте,одягніться, причешіться.

2. Заздалегідь підготуйте робоче місце: приберіть зі стола зайві предмети чи їжу; покладіть зошит, підручник, інше шкільне приладдя.

3. Своєчасно подбайте про налаштування комп’ютерної техніки. Закрийте всі програми на комп’ютері, що відволікатимуть Вас і впливатимуть на швидкість інтернету.

4. Готуючися до участі в онлайн-уроці, знайдіть вдома тихе й спокійне місце, де Вам ніхто й ніщо не буде заважати.

5. Попіклуйтеся про фон. Не варто сидіти близько до вікна. Не використовуйте веселий фон, який доступний у Zoom.

6. Для участі в онлайн-уроці використовуйте спрвжнє ім’я та прізвище.

7. Пам’ятайте, що онлайн-уроки проводяться згідно розкладу уроків та дзвінків. Заздалегідь дізнавайтеся в класного керівника про розклад уроків та дзвінків, якщо маєте щодо цього якісь сумніви.

8. Обов’язково візьміть із собою на урок гарний настрій. Будьте на позитиві!

1. Будьте пунктуальні. Приєднуйтеся до уроку за посиланням, яке надане, за 5 хвилин до початку заняття.

2. Приєднавшися до відеоуроку, увімкніть камеру, привітайтеся з учителем та однокласниками,  вимкніть мікрофон. Камеру не вимикайте протягом усього уроку.

3. Відповідайте тільки з дозволу вчителя, увімкнувши мікрофон або користуючися чатом.

4. При нагальній потребі щось з’ясувати пишіть у чат або користуйтеся функцією «Підняти руку».

5. Не відволікайтеся на телефонні дзвінки чи інші сторонні справи, які не стосуються уроку, не їжте під час заняття, не кричіть, не бігайте по кімнаті, не грайтеся з домашніми тваринами.

6. Уважно слухайте вчителя та відповіді однокласників.

7. Не малюйте на екрані без дозволу вчителя.

8. Під час спілкування чи то усно, чи то в чаті використовуйте нормовану лексику, слідкуйте за рівнем свого мовлення.

9. Не забувайте під час занять онлайн виконувати гімнастику для очей.

10. Після закінчення відповіді завершуйте свою промову словами «Дякую, у мене все!».

11. За допомогою до батьків чи інших дорослих, які присутні вдома, звертайтеся тільки у разі технічних проблем, поганого самопочуття, надзвичайних ситуацій.

12. Не поширюйте посилання на онлайн-уроки особам, які не є Вашими однокласниками.

13. Не забувайте «покинути зустріч», коли онлайн- урок завершиться.

14. Виконуйте завдання в гуглкласі самостійно, вчасно, правильно, уважно ознайомившися з інструкціями вчителя. Переконайтеся, що Ви виконали  всі завдання й відправили свою роботу на перевірку, додавши, якщо це вимагається, свій коментар.

15. Дотримуйтеся протиепідемічних заходів. Не хворійте! Бережіть себе й близьких!

Усім приємного й корисного спілкування під час дистанційного навчання!